Zespół

Lekarz dentysta
Andrzej Moroń

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na wydziale lekarsko-dentystycznym w 1991 r.

 

Głównym ukierunkowanie doktora to endodoncja, zaawansowana protetyka, leczenie zachowawcze oraz implantologiczne. Stomatologia to jego pasja. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, biorąc udział w szerokim wachlarzu profesjonalnych kursów. Doktor posiada duże doświadczenie, które wykorzystuje w swojej codziennej pracy, zapewniając najwyższą jakość usług swoim pacjentom.

W wolnym czasie, jeżeli nie czyta książek stomatologicznych, jeździ na rowerze, pływa lub chodzi do kina na filmy akcji.

Higienistka

stom. Katarzyna Adamska

Ukończyła Medyczne Studium w Zabrzu na kierunku higienistka stomatologiczna.

 

 Od wielu lat wita naszych pacjentów radosnym uśmiechem i życzliwością. Szczególnie lubią ją dzieci. Pani Kasia codziennie asystuje przy zabiegach stomatologicznych, posiada wieloletnie doświadczenie w zabiegach z zakresu profesjonalnej higieny jamy ustnej. Ukończyła liczne kursy i szkolenia w zakresie higienizacji, zwalczania próchnicy i chorób przyzębia.

Czas po pracy spędza aktywnie, kocha czworonożne zwierzaki, a najbardziej uwielbia podróżować w ciepłe części świata z książką w ręku.

 

Lekraz dentysta
Judyta Piskorz

Absolwentka Poznańskiego Uniwersytetu Medycznego na wydziale lekarsko-dentystycznym w 2016 r.

 

Od czasu ukończenia studiów podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności na licznych warsztatach oraz sympozjach. W gabinecie zajmuje się stomatologią zachowawczą, protetyką, chirurgią oraz leczeniem dzieci i młodzieży. W swojej pracy szczególnie realizuje się w protetyce, stomatologii estetycznej oraz chirurgii. Prywatnie jest osobą spokojną, pełną empatii i zaangażowania.

W czasie wolnym podróżuje, uprawia sport i czyta literaturę piękną.

Asystentka

stom. Anita Buczek

Ukończyła Medyczne Studium w Zabrzu na kierunku asystentka stomatologiczna oraz pielęgniarstwo.

 

Od wielu lat dba o zdrowy uśmiech naszych pacjentów. Wciąż podnosi swoje kwalifikacje, uczęszczając na szkolenia z zakresu higieny jamy ustnej. Pani Anita codziennie asystuje przy zabiegach stomatologicznych, zajmuje się też scalingiem i piaskowaniem. Każdego pacjenta traktuje z życzliwością i spokojem.

Prywatnie czas najchętniej spędza z rodziną, wycieczkach w góry oraz pichcąc domowe konfitury.

 

 


Nasz zespół tworzy sześciu dyplomowanych techników dentystycznych, którzy codziennie dokładają wszelkich starań aby ich prace były najwyższej jakości i aby spełniać oczekiwania pacjentów.

Technicy
dentystyczni - Agnieszka, Grażyna, Kinga, Paulina, Adam i Damian